HENKELL

Dzirkstošo vīnu fani vairāk nekā 100 pasaules valstīs bauda visvairāk eksportēto vācu dzirkstošā vīna zīmolu. Henkell ir sausais dzirkstošais vīns, kas apvieno labāko no divām pasaulēm: franču Cuvée un vācu meistarības – un to dara 160 gadus. No izsmalcinātiem bāzes vīniem Henkell sacerējusi aizraujošu baudījumu simfoniju. Galu galā izcilu dzirkstošo vīnu var ražot tikai no labākajiem vīniem. Rezultāts: Dzirkstošais vīns ar nekļūdīgu buķeti, svaigu un augļainu, ar maigu citrusaugļu atbalsi.

Šo kvalitatīvo Prosecco DOC no Mionetto Prestige kolekcijas raksturo tā gaišā, starojošā salmu dzeltenā krāsa, intensīvās pērles un Golden Delicious ābolu, bumbieru, medus augļu buķete, kā arī smalkais akācijas aromāts.

Pēc vieglas vīnogu presēšanas un misas rūpīgas fermentācijas bez ādām vīns tiek otrreizēji fermentēts pēc Charmat metodes. Rezultāts ir dzirkstošais vīns, kas daiļrunīgi izsaka visas klasiskā līdz sausā stila Cartizze DOCG īpašības. Pakalni slavenajā un ļoti ierobežotajā Valdobbiadene DOCG zonā, kas apzīmēta kā Cartizze, nelielā ģeogrāfiskā apgabalā, kur atrodas ārkārtējs stāvoklis, augsne un mikroklimats, kur Glera vīnoga sasniedz vislabāko iespējamo izpausmi.

Īpaši augstas kvalitātes vīnogas, kas audzētas Prosecco Superiore DOCG zonas pakalnos, nodrošina šai Prosecco Superiore neatkārtojamus aromātus un aromātu ar zaļu ābolu, akācijas ziedu un pilnziedošo Wisteria aromātu. Tas izskatās bāli, bet gaiši salmu dzeltens un lepojas ar ilgstošu, tievu, burkānu šķipsnu kaskādi.

Prestige kolekcijas Vino Spumante Gran Rosé Extra Dry krāsa atgādina persiku ziedu un parāda violetas krāsas gaismas atspulgus. Tas piedāvā svaigu un augļu aromātu, kurā dominē rozā greipfrūtu, aveņu, granātābolu un upeņu aromāti. Aukslas atgādina avenes ar smalkām un ilgstošām pērlēm.

www.mionetto.com

Vai Jums ir 18 gadi?

JUMS IR JĀBŪT VISMAZ 18 GADUS VECAM, LAI APMEKLĒTU ŠO MĀJAS LAPU.