FREIXENET PROSECCO

Freixenet Prosecco, kas izgatavots no izcilākajām Glera vīnogām Itālijas Prosecco reģionā Veneto, ir tikpat atšķirīgs, cik garšīgs. Mirdzošs ar zeltainu gaismu un pasniegts elpu aizraujoši unikālā pudelē, tas ir svaigs un smalki putojošs, ar ziedu, citrusaugļu un ābolu aromātu – maigu prieku aukslējām. Vai vēlaties savā dzīvē mazliet vairāk dzirksti? Tikai “Pop the Pro”!

Mirdzošs ar satriecošu skaistumu un sārtu nokrāsu, Freixenet Italian Rosé ir garšīgs Glera un Pinot Noir vīnogu ražas itāļu ražas maisījums. Freixenet Italian Rosé ir svaiga un augļaina ar sarkano augļu smalko aromātu un balto ziedu un ābolu eleganto bāzi. Uz aukslējām vilinošie, saldie sarkanie augļi, kas sajaukti perfekti gaišos, putojošos burbuļos, padara šo par apburošu vīnu, ko baudīt vienu pašu vai kā atsvaidzinošu pāri pārī ar ēdienu.

www.freixenet.de

MIONETTO

Mionetto mājas pirmsākumi meklējami Valdobbiadene pakalnu vidū Itālijas provincē Treviso. Frančesko Mionetto 1887. gadā nodibināja aizraušanās ar produktu un sava dzimtā reģiona mīlestība. Šis entuziasms joprojām ir jūtams Mionetto produktu līnijā šodien – sākot ar starptautiski slaveno Meroetto “Hero” DOC Treviso Brut no Prestige-Collection un beidzot ar cēlu MO-Collection un dzīvīgām Premix variācijām no il-Collection. Novatoriskais gars, daudz centību, Prosecco pirmās klases prieks un izcilais dizains tagad tradicionālo pagrabu ir padarījuši pasaules slavenu. Tagad Mionetto eksportē uz vairāk nekā 50 valstīm. Pārdošanas ziņā spēcīgākie eksporta tirgi ir Vācija, Lielbritānija un ASV. Mutli godalgotais nacionālajā un starptautiskajā tirgū premium klases zīmols pārstāv moderno Itāliju, eleganci un bezrūpīgo itāļu dzīves izjūtu.

Šo kvalitatīvo Prosecco DOC no Mionetto Prestige kolekcijas raksturo tā gaišā, starojošā salmu dzeltenā krāsa, intensīvās pērles un Golden Delicious ābolu, bumbieru, medus augļu buķete, kā arī smalkais akācijas aromāts.

Pēc vieglas vīnogu presēšanas un misas rūpīgas fermentācijas bez ādām vīns tiek otrreizēji fermentēts pēc Charmat metodes. Rezultāts ir dzirkstošais vīns, kas daiļrunīgi izsaka visas klasiskā līdz sausā stila Cartizze DOCG īpašības. Pakalni slavenajā un ļoti ierobežotajā Valdobbiadene DOCG zonā, kas apzīmēta kā Cartizze, nelielā ģeogrāfiskā apgabalā, kur atrodas ārkārtējs stāvoklis, augsne un mikroklimats, kur Glera vīnoga sasniedz vislabāko iespējamo izpausmi.

Īpaši augstas kvalitātes vīnogas, kas audzētas Prosecco Superiore DOCG zonas pakalnos, nodrošina šai Prosecco Superiore neatkārtojamus aromātus un aromātu ar zaļu ābolu, akācijas ziedu un pilnziedošo Wisteria aromātu. Tas izskatās bāli, bet gaiši salmu dzeltens un lepojas ar ilgstošu, tievu, burkānu šķipsnu kaskādi.

Prestige kolekcijas Vino Spumante Gran Rosé Extra Dry krāsa atgādina persiku ziedu un parāda violetas krāsas gaismas atspulgus. Tas piedāvā svaigu un augļu aromātu, kurā dominē rozā greipfrūtu, aveņu, granātābolu un upeņu aromāti. Aukslas atgādina avenes ar smalkām un ilgstošām pērlēm.

www.mionetto.com

Vai Jums ir 18 gadi?

JUMS IR JĀBŪT VISMAZ 18 GADUS VECAM, LAI APMEKLĒTU ŠO MĀJAS LAPU.