CHAMPAGNE ALFRED GRATIEN

No zīmola Alfred Gratien noble Champagnes tiek ražotas Epernajā kopš 1864. gada. Ceturtajā paaudzē katru gadu tradicionāli tiek veidotas unikālas Champagnes no labākajām Chardonnay, Pinot Noir un Pinot Meunier šķirnēm. Pirmā fermentācija notiek 228 litru ozolkoka mucās Alfrēda Gratiena pagrabos, pirms Kuveja nogatavojas līdz smalkam šampanietim klasiskajā otrajā fermentācijā pudelēs. Tas katru gadu rada aptuveni 250 000 pudeļu variantos Brut, Brut Rosé, Brut Blanc de Blancs, Brut Millésime, Cuvée Paradis Brut un Cuvée Paradis Brut Rosé.

Līdzsvarots un gluds šampanietis ar eksotiskiem augļu pieskārieniem un sviesta cepumu atbalsi.

Elegants šampanietis ar sarkanu ogu aromātu un briohejas atbalsi.

Izcils šampanietis ar bumbieru, brioche un riekstu pieskārieniem.

Lielisks šampanietis ar citrusaugļu un eksotisko augļu sastāvdaļu atbalsi, kā arī ar Crème Brûlée un akāciju medus ieteikumiem.

Izcils šampanietis, kas izgatavots no Tête de Cuvée un Grand Crus-Lagen. Brioche ieteikumi un bumbieru nektāra aromāti.

Elegants, augļu Rozā šampanietis ar melleņu un meža aveņu aromātu. Taukainas un maigi riekstu pieskārienu atbalsis. Visi šie komponenti padara to par līdzsvarotu un harmonisku Šampanieti.

www.alfredgratien.de

CHAMPAGNE VEUVE EMILLE

Šīs labi noapaļotās un atšķirīgās Brut-Cuvée pamatā ir atlasītās Pinot Meunier, Pinot Noir un Chardonnay vīnogas. Šampanietis ar tipisku krāsu un harmoniski noapaļotu garšu, kas īpaši pielāgota gastronomijas vajadzībām. Veveve Emille tiek pasniegta glāzē gastronomijā.

Vai Jums ir 18 gadi?

JUMS IR JĀBŪT VISMAZ 18 GADUS VECAM, LAI APMEKLĒTU ŠO MĀJAS LAPU.