WODKA GORBATSCHOW

Gluda, skaidra un tīra – tie ir trīs galvenie atribūti, kas raksturo Wodka Gorbatschow. Raksturlielumi, kurus degvīna pazinēji ir novērtējuši gadu desmitiem ilgi. Gorbatschow degvīns ir bijis nepārtraukts veiksmes stāsts kopš tā atklāšanas Berlīnē jau 1921. gadā, un tagad tas ir gan noteikts tirgus līderis, gan viens no labākajiem spirta zīmoliem Vācijā. Lai garantētu izcilu kvalitāti un garšu, Wodka Gorbatschow ir izgatavots tikai no augstākās kvalitātes produktiem, lai sāktu ar četrkārtīgu aukstās filtrēšanas procesu. Wodka Gorbatschow – patiesais degvīna gars!

Atbilstīgi augstākajiem standartiem Wodka Gorbatschow četras reizes rūpīgi filtrē ar ledu ar kokogli. Šī lieliskā procedūra atbrīvo Wodka Gorbatschow no nevēlamām garšām, tādējādi panākot nepārspējamu skaidrību un gludumu, jo degvīna kvalitāti nosaka tā tīrība. Wodka Gorbatschow ir nepārprotams tirgus līderis Vācijas degvīna segmentā un regulāri tiek apbalvots ar daudz medaļām un citām atzinībām.

Ar atsvaidzinošu citrona mājienu, ko piešķir augstvērtīgi un dabiski aromāti.

LUBUSKI GIN

Lubuski džins ir aristokrātija starp džīniem, jo atšķirībā no daudziem citiem komerciāli pieejamiem, tikai aromātiskiem, tas pieder pie destilētu džinu elites grupas. Džins Lubuski sāk orķestri no Lubuski reģiona – zemes, kurā ir vislabākie apstākļi un perfekta ekosistēma augstākās kvalitātes kadiķu un augu audzēšanai. Šīs sastāvdaļas ir Džina Lubuski unikālās garšas atslēga. Vienkārši atveriet Lubuski Gin pudeli un sajūtiet kadiķu un augu dabīgo aromātu bagātību. Lubuski Gin Destilēts no graudu spirta ar kadiķu ogām un rūpīgi izvēlētu garšaugu sastāvu. Lai arī tā pamatā ir tradicionālā recepte, tā seko arī mūsdienu tendencēm. Polijā Lubuski Gin ir vispazīstamākais un ļoti ieteiktais džina zīmols. Lubuski – džins ar 38 tilp.

KUEMMERLING

Kuemmerling ir senas tradīcijas un augstākā kvalitāte. Zāļu dzēriens ir viens no top 20 zīmoliem Vācijas stipro alkoholisko dzērienu tirgū, neapstrīdams līderis mazo pudeļu segmentā kopš daudziem gadiem un eksportēts uz astoņām pasaules valstīm. Recepte ir balstīta tikai uz dabīgām sastāvdaļām, kas raksturo tās unikālo garšu; ne pārāk salds un ne pārāk rūgts. Lakrica, kanēļa miza, krustnagliņa, dārza angelica un kraukšķīga piparmētra ir tikai daži no ārstniecības augiem, kas veido KUEMMERLING augstākās kvalitātes kvalitāti. Maza pudele. Liels prieks. Kuemmerlings ir “puscietā” kategorijas augu liķieris (t.i., tā cukura saturs pārsniedz 100 g / l) un tādējādi pieder pie augu liķieru maigākajām un saldajām versijām. Kuemmerling – augu liķieris ar 35 tilp.

TOTINO

Aromātisko un atsvaidzinošo aperitīvu raksturo lielisks garšaugu un garšvielu sastāvs. Stilīgā etiķete, tievā pudele un estētiskais dizains sola unikālu garšu. Totino atslābina un piesaista itāļu saules starus. Totino ir lieliski piemērots sanāksmēm ar draugiem. Tas garantē labu kvalitāti par saprātīgu cenu. Izmēģiniet to un izvēlieties savu iecienīto. Izbaudi to!

Lielisks zāļu vīns ar izsmalcinātu augu un sakņu sajaukumu. Alkohols: 14,5 tilp.

Sulīgas laima svaigums, ko uzsver smalka garšaugu un garšvielu piezīme. Alkohols: 14,5 tilp.

BATIDA DE CÔCO

Batida “ir Brazīlijas nosaukums viņu atspirdzinošajiem jauktajiem dzērieniem ar daudz garšas un maz alkohola. Un tie ir tikpat liela Brazīlijas daļa kā Samba vai Rumba.

Kokosriekstu garša piešķir tai ārkārtēju aromātu un ir būtisks elements daudzos kokteiļu darbos. Vienmēr atdzesēts, vienmēr klasisks.

Skaidrā krēmveida Mangaroca Batida de Côco versija. Intensīva kokosriekstu garša kā oriģināla, bet papildināta ar kokosriekstu ūdeni un eksotisku rumu. Tā kā tajā nav piena, Batida com Rum ir bez laktozes un tāpēc patīk plašākai mērķauditorijai.

www.batida.de

Vai Jums ir 18 gadi?

JUMS IR JĀBŪT VISMAZ 18 GADUS VECAM, LAI APMEKLĒTU ŠO MĀJAS LAPU.