JURIDISKA INFORMĀCIJA

Henkell Freixenet Latvija Visas tiesības ir aizsargātas. Visas rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz informāciju, zīmoliem, dizainu, anagrammām un attēliem, kas ietverti šajās lapās ir aizsargātas. Kopēšana, reprodukcija, pārsūtīšana, tālāka nodošana vai šīs lapas pilnīga vai daļēja satura pārraidīšana ar jebkādiem medijiem, nav atļauta bez iepriekšējas Henkell Freixenet Latvija rakstiskas atļaujas.

Jūs variet sazināties ar mums jebkurā Jums ērtā laikā: SIA „Henkell Freixenet Latvija” Bauskas iela 58A-6, Rīga, LV-1004

Jūsu iesniegtie dati var būt nodoti citiem Freixenet Grupas uzņēmumiem, lai tie varētu Jūs informēt par saviem  produktiem, jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem.  Kategoriski aizliegts veikt jebkādas saites uz mūsu tīmekļa vietni, iepriekš nesaņemot nepārprotamu Freixenet rakstisku atļauju.

ATBILSTĪBAS PROGRAMMA

Atbilstības organizācija

Atbilstības tēma ir ievērojami kļuvusi nozīmīgāka, pateicoties mūsu uzņēmuma stabilai starptautiskajai izaugsmei un pieaugošajām likumdošanas prasībām. Līdz ar to mēs izstrādājām atbilstības pārvaldības sistēmu. Šīs sistēmas ietvaros tika izveidota Compliance organizācija, kuras Compliance pārstāvji ir pieejami kā neitrālas un neatkarīgas kontaktpersonas jebkuriem jautājumiem saistībā ar atbilstības tēmu.

Ja ir kādas norādes uz (potenciālu) likuma pārkāpumu saistībā ar Henkell Freixenet Latvija, jums ir iespēja nosūtīt ziņojumu (pilnīgi konfidenciālu), izmantojot atbilstības kontaktpersonu.

 

Atbilstības kontaktpersona

Anonīmu ziņojumu iesniegšana: www.report-securely.eu/henkell-freixenet

Kā alternatīvu jums ir iespēja nosūtīt e-pastu uzņēmuma atbilstības organizācijai: compliance@henkell-freixenet.com

Mēs rūpīgi izmeklēsim jūsu ziņojumu un, ja nepieciešams, veiksim atbilstošās darbības.

Vai Jums ir 18 gadi?

JUMS IR JĀBŪT VISMAZ 18 GADUS VECAM, LAI APMEKLĒTU ŠO MĀJAS LAPU.