JURIDISKA INFORMĀCIJA

Henkell Freixenet Latvija Visas tiesības ir aizsargātas. Visas rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz informāciju, zīmoliem, dizainu, anagrammām un attēliem, kas ietverti šajās lapās ir aizsargātas. Kopēšana, reprodukcija, pārsūtīšana, tālāka nodošana vai šīs lapas pilnīga vai daļēja satura pārraidīšana ar jebkādiem medijiem, nav atļauta bez iepriekšējas Henkell Freixenet Latvija rakstiskas atļaujas.

Jūs variet sazināties ar mums jebkurā Jums ērtā laikā: SIA „Henkell Freixenet Latvija” Bauskas iela 58A-6, Rīga, LV-1004

 

Jūsu iesniegtie dati var būt nodoti citiem Freixenet Grupas uzņēmumiem, lai tie varētu Jūs informēt par saviem  produktiem, jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem.  Kategoriski aizliegts veikt jebkādas saites uz mūsu tīmekļa vietni, iepriekš nesaņemot nepārprotamu Freixenet rakstisku atļauju.

ATBILSTĪBAS PROGRAMMA

Tā kā mūsu uzņēmums nepārtraukti aug starptautiskā mērogā, ir nepieciešams noteikt kopīgus standartus un tos ievērot. Tādējādi laika gaitā visā Oetker-Group ir izstrādāta atbilstības pārvaldības sistēma. Saskaņā ar šo sistēmu ir izveidota novērotāju grupa, kas uzrauga atbilstību, ir neitrāla un neatkarīga, un ar to var sazināties visos jautājumos, kas saistīti ar atbilstību. Ja pamanāt kādas (potenciālu) pārkāpumu pazīmes, kas saistītas ar Henkell & Co.-Gruppe, varat nosūtīt ziņojumu pilnīgi anonīmi, izmantojot mūsu novērotāju uzticības tālruni.

Oetker-Group novērotāju palīdzības līnija – anonīms ziņojumu lodziņš:
https://coho.oetker-group.com

Varat arī nosūtīt e-pastu mūsu uzņēmumam / Oetker-Group novērotāju grupai:
compliance@henkell-sektkellerei.de

Oetker-Group e-pasta adrese:
compliance@oetker-group.de

Mēs rūpīgi izmeklēsim jūsu ziņojumu un, ja nepieciešams, veiksim atbilstošās darbības.

Vai Jums ir 18 gadi?

JUMS IR JĀBŪT VISMAZ 18 GADUS VECAM, LAI APMEKLĒTU ŠO MĀJAS LAPU.