HENKELL

1856. gadā Adams Henkel uzsāka dzirkstošā vīna ražošanu. Viņa mazdēls Otto guva panākumus nacionālajā un starptautiskajā tirgū ar pirmo zīmolu dzirkstošo vīnu – Henkell Trocken 19.gadsimta beigās. Šie Vācu dzirkstošie vīni ir plaši pārstāvēti ar dažādām garšu niansēm.

www.henkell.com

www.facebook.com/HenkellINT

HENKELL TROCKEN

Vācija

Sauss dzirkstošais vīns

11,5%

Izgatavots no klasiskā vīnogu vīna. Svaigs augļu aromāts ar patīkamu citrona bumbieru pēcgaršu. Vīna nogatavināšana lielās tvertnēs (Charmat metode) piešķir tam harmonijas eleganci.

Zelta medaļa – Berlīnes vīna trofeja, 2018;

Ieteicams dzert atdzesētu līdz 8-10 ° C.

HENKELL ROSE

Vācija

Sauss dzirkstošais vīns

11,5%

Gatavo no Pinot Noir, Gamay vīnogu šķirnēm. Piemīt izsmalcināts aprikožu tonis, apburošs citrusu, sarkano augļu aromāts, maiga, harmoniska garša ar persiku, aveņu, ābolu un apelsīna miziņu niansēm.

HENKELL BLANC DE BLANCS

Vācija

Sauss dzirkstošais vīns

11,5%

Izcils dzirkstošais vīns ar svaigu augļu aromātu – gatavo no atlasītām baltajām vīnogām tradicionālos vīna dārzos. Jūs uzzināsiet īsto „Dolce Vita” garšu. Tas ir viegli dzirkstošs ar lielu potenciālu.

HENKELL BRUT

Vācija

Sauss dzirkstošais vīns

11,5%

Tam piemīt dzeltena nokrāsa ar zaļām niansēm, zaļo ābolu un gatavo persiku aromāts un viegla meloņu garša ar spirgtu pēcgaršu. Elegants dzēriens īstiem dzirkstošo vīnu cienītājiem.

Vai Jums ir 18 gadi?

JUMS IR JĀBŪT VISMAZ 18 GADUS VECAM, LAI APMEKLĒTU ŠO MĀJAS LAPU.